Şirketimiz 1986 yılında Hüseyin Ceylan tarafından Bursa’da Ceylan Spor  ismiyle dokuma ve tekstil sektöründe kuruldu.

1995 yılına kadar Ceylan Spor ismiyle  faaliyet gösteren şirketimiz Fori Tekstil adını alarak günümüze uzanan başarılı bir ticaret hayatı yürütmektedir.

Fori Tekstil olarak 26 yıldır işimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli ve insan sağlığı odaklı üretim temellerinde yürütüyoruz. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz.

Firma olarak Walt Disney-Cartoon Network-Looney Tunes-Marvel gibi dünyaca ünlü markaların lisanslı ürünlerini üretiyor ve pazarlıyoruz.

         Üretimlerimizi gelişmiş teknolojik makinalarla, çalışanlarımızın huzur ve güvenliğinin üst düzeyde olduğu tesisimizde, kaliteli ve sağlığa zararı olmayan hammadde ile üreterek profesyonel pazarlama kanallarıyla müşterilerimize sunmaktan onur duyuyoruz.

Fori  Tekstil kalite politikası:

  • Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
  • Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, uygun fiyat birlikteliğini sağlayarak kalitenin devamlılığını ve sürekli gelişimini sağlamak,
  • Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,
  • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileten tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
  • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,
  • Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; hizmet, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz:

İnsanlara en kaliteli, en sağlıklı ve en uygun fiyatlı giyim ürünlerini teknolojinin en son imkanlarıyla çevreye duyarlı şekilde üreterek sektörün en büyüğü olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz:

Ürün çeşitlerimizi ve kapasitemizi yeni teknolojileri takip ederek arttırmak, yurtiçi pazara belirleyici ve rekabetçi ürünü sunarak müşterilerimizle, tüm çalışmalarımızla başarının gurur ve mutluluğunu yaşamak vizyonumuzdur.